מקדחים

פרויקטים בתעשיות רבות דורשים דיוק ופרודקטיביות רבה. עם כניסתו של העיבוד השבבי ליישומי קידוח מתכות, חברות רבות בכל העולם יכולות לבצע קידוחי חורים בצורות ובקטרים שונים ולספק למוצריהן או לציוד שאותו הן מציעות רמת בטיחות גבוהה, אמינות ואיכות ללא פשרות.

איזה סוגים של מקדחים מתאימים לעיבוד שבבי?

מקדחים לעיבוד שבבי מביאים אתם יתרונות רבים, אותם ניתן לנצל לאחר בחירה נכונה של כלי העבודה. הדיוק הוא היתרון הבולט של מקדחים אלה והוא ניתן ליישום לאחר התאמתם של המקדחים לקו הייצור ולתהליך העבודה, כאמור. מקדחים המיועדים לעיבוד שבבי מציעים רבגוניות ואפשר בעזרתם לבצע עבודות שונות במקום לעשות אותן עם כמה מקדחים. תודות לטכנולוגיה החדשנית המעורבת בהם הם מפחיתים את הסיכוי לטעויות ולכן מייעלים משמעותית את תהליך העבודה ומבטיחים את התוצאה הרצויה. סוג המקדחים מותאם לפרויקט עצמו ולמכונה הקיימת ואפשר בעזרתו לבצע כמה פעולות שונות בשל תכונות הייחודית של המקדח, הלא היא הרבגוניות.

איך בוחרים מקדחים?

כדי לבחור את המקדחים המתאימים לעבודה, חשוב להכיר את השוק ואת הטכנולוגיות המעורבות בהם ולהיעזר במומחים. מכיוון שיש כמה סוגים וגם צרכים שונים, הגדרת הצורך והתייחסות ליישומים הקיימים היא הדרך הנכונה. התאמה מוצלחת תבטיח לכם תהליך עבודה מדויק ונכון, בעוד שכזו שפחות יכולה לגרום לבעיות חמורות, לטעויות ולבזבוז משאבים שממנו תרצו וודאי להימנע. מוטב שלא להתפשר על האיכות ולחפש את הטוב ביותר כדי להבטיח בעתיד אפקטיביות ואיכות ברמה גבוהה.

חומר הגלם שממנו עשוי המקדח צריך להיות פלדה מהירה HSS    או בתוספת קובלט 8% כדי לקבל תוצאות קידוח מדוייקות ואחידות ואורך חיים ארוך למקדח.

זוית התיעול משפיעה על הקידוח ועל פינוי השבבים הנוצרים בתהליך העיבוד

זוית הקצה קובעת את קצב החדירה וחיתוך החומר ומאפשרת מניעת רעידות ודיוק.

ציפוי המקדח מאפשר עמידות בחום הנוצר בחיכוך, דיוק ואורך חיים ארוך למקדח.

מה כדאי לדעת בעת רכישת מקדחים לעיבוד שבבי?

יש כמה סוגים, כאמור, של מקדחים לעיבוד שבבי ובחירתם נעשית תוך התייחסות לפרמטרים שונים. כדי לעשות זאת בצורה הנכונה מומלץ לכם להיעזר במומחים, המכירים היטב את השוק, את הפתרונות הקיימים ואת הצרכים ויודעים כיצד לבצע התאמה מושלמת לצורך וגם לתקציב. אנחנו, בנוימו ורגוס, מתמחים במתן פתרונות לענפי העיבוד השבבי ולתעשיות השונות ועושים זאת באמצעות צוותים מוכשרים ומנוסים מאד של עובדים. צוותים אלה מביאים לכם את מיטב הפתרונות המיוצרים על ידי יצרנים מובילים בארץ ובעולם, המבססים את פתרונותיהם על טכנולוגיות מתקדמות תוך עמידה בכל התנאים והתקנים הנדרשים.

כדאי לדעת מי היצרן של המקדח ועל פי אילו תקנים הוא מיוצר. התקנים האירופיים מחייבים הקפדה בתהליך היצור והיצמדות למידות קבועות ובלתי משתנות.

הטיפולים התרמיים למקדחים מקנים לו חוזק וגמישות ומאפשרים קידוח לחורים עמוקים יותר ובדיוק גבוה.

 

 

מקדחים

חזרה למעלה