מכשירי מדידה

תהליכי העיבוד בתעשיות השונות מצריכים שימוש במגוון של מכשירי מדידה כדי להבטיח כי כל חלק מעובד בצורה ובגודל הנכונים ומאפשר עבודה תקינה, בטוחה וגם יעילה יותר. ניתן אמנם לבצע מדידות באופן ידני באמצעות כמה מכשירים בסיסיים, אך תודות לפיתוחים החדשניים ולמכשירי המדידה המוצעים לנו כיום, אפשר לבצע את המדידה בצורה מדויקת במיוחד. מכשירי המדידה מותאמים באופן נקודתי לאותה מערכת שיש לבחון, לאותו מכשור או חלקים שונים בו וחשוב להיעזר במומחים כדי לבצע את ההתאמה האידיאלית, הנדרשת לטובת ההליך.

מדוע מומלץ להשתמש במכשירי מדידה מקצועיים?

מכשירי מדידה מקצועיים מאפשרים לנו מדידה איכותית, ובעיקר מדויקת מאד. מדידה ידנית קיימת מזה לא מעט שנים והיתה מקובלת בתהליכי התעשייה הרבים בעבר הרחוק. עם התפתחות הטכנולוגיה ושילובם של פתרונות מדידה חדשנים ויעילים מאד, אפשר כיום לבצע מדידות באמצעות מכשירים ייעודיים, המותאמים לתהליך הנדרש ומסוגלים לבצע מדידות קטנות במיוחד. מכשירי מדידה מקצועיים מבטיחים אמינות רבה, שחשובה מאד לכל תהליך תעשייתי ובייחוד לעיבוד שבבי וגם מענה נכון לאורך שנים ארוכות. בחברת נוימו ורגוס יתאימו לכם את מכשירי המדידה הנדרשים לכם, כדאי שאלה יענו לכם על כל הצרכים ויבצעו את עבודת המדידה הנדרשת.

מהם סוגי מכשירי המדידה?

ישנם סוגים רבים ומגוונים מאד של מכשירי מדידה, המותאמים כאמור בהתאם לתהליכי התעשייה הנדרשים. ברשימה זו נמצא: מכונות מדידה לעיבוד שבבי, קליברים, מיקרומטרים, אינדיקטורים, פופיטסטים, מדי גובה, מדי קדח, מד טיב שטח, מכשירים לבדיקת חומרים ועוד. המבחר הוא רחב וכל סוג מתבסס על טכנולוגיה שונה המבטיחה יעילות ודיוק בעת המדידה.

איך בוחרים נכון מכשירי מדידה לעיבוד שבבי?

בחירה נכונה של מכשירי מדידה לעיבוד שבבי מצריכה הגדרת הצרכים והתקציב והתייחסות לתהליכי העבודה הנדרשים. כדי להבטיח התאמה מושלמת ודיוק מרבי, יש לבצע בחירה נכונה ושימוש בטכנולוגיה הידועה כיעילה וגם אמינה. מומלץ מאד לבדוק מי היא החברה העומדת מאחורי אותו מכשיר מדידה, עד כמה היא מוכרת ומובילה בתחומה וגם לקבל המלצות וחוות דעת של חברות אחרות, שנעזרו באותם מכשירי מדידה, שבהם מתעניינים.

 

 

  ASIMETO    Tesa Technology

 

חזרה למעלה