נוימו-ורגוס

אודות החברה:

חברת נוימו ורגוס שיווק בע"מ מקבוצת נוימו-אהרנברג, פועלת מאז 1964 לשיווק והתאמה של פתרונות טכנולוגיים חדשנים בתחום העיבוד השבבי, מוצרי המדידה והביקורת ואביזרים מגוונים לתחום התעשייה.
הקבוצה כוללת את "ורגוס" – המפתחת ומייצרת מגוון רחב של פתרונות בתחום העיבוד השבבי המדויק ו"אגמו" יצרנית מגוון רחב של צנרת פלב"מ למגוון תעשיות הזורמים הנקיות, ובנוסף חברות בנות המפיצות את המוצרים בעולם.

לנוימו-ורגוס ניסיון בתחום ציוד טכני מדויק וחדיש ופועלת בשיתוף עם יצרנים וספקים מובילים בארץ ובעולם, במטרה ליצור ערך מוסף ויתרון תחרותי ללקוחות החברה.
נוימו-ורגוס פועלת לשילוב ההון האנושי מקצועי, עם יצרנים ומוצרים מובילים להעמיד ללקוחותיה את הטכנולוגיות והפתרונות החדשניים לייעול וקידום תהליכי הייצור והבקרה.

חברת נוימו-ורגוס שיווק בע"מ הוסמכה לתקן ת"י 9001:2015

חברות מיוצגות

BISON ITALIA S.r.l

יותר משישים שנות ניסיון ופיתוח טכנולוגי הפכו את מוצרי BISON למזוהה עם איכות גבוהה, עמידות ודיוק. החברה ממשיכה להיות היצרנית המובילה של כלי דפינת עובד ברחבי העולם. כמו כן, החברה מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים פתרונות טכנולוגיים עבור מכשור להשמת עיבוד שבבי מיוחד לפי בקשות לקוח ספציפיות.
בין מוצריה:
תפסניות ידניות ותפסניות הידראוליות למחרטות סטנדרטיות + CNC. מלחצי כרסום, מלחציים מודולריים, ראשי חלוקה, שולחנות מסתובבים ועזרי דפינה שונים.

(Bowers Group (BATY

קבוצת BOWERS – אנגליה, כוללת את המותג BATY שהינה יצרנית של מכונות למדידה אופטית ללא מגע בשיטת וידאו משולב עם גשש מגע. מוצרים מיוצרים בהתאם ל- ISO 9001: 2008.
BATY מציעה מגוון של מכשירי מדידה מדויקים תוך מתן פתרונות עבור כמעט כל יישומי המדידה בייצור המודרני.

TESA SA

מזה 75 שנים שחברת TESA- שוויץ, מבדלת את עצמה בשוק הבינלאומי באמצעות המוצרים המצוינים שלה בתחום של כלי מדידה. מותג TESA הינו מוביל בשוק העולמי בתחום של מדי גובה, ובייצור מגוון רחב של מכשירים כגון מיקרומטרים, אינדיקטורים ועוד.

ALPEN MAYKESTAG

חברת ALPENMAYKESTAG יצרנית כלי חיתוך ועיבוד שבבי באיכות גבוהה בשלושה מפעלי ייצור באוסטריה. כעסק משפחתי, החברה מתמקדת בלעורר אמון, להיות נאמן למילה שלה ולייצר מערכות יחסים קרובים עם הלקוחות. בין המוצרים: מקדחים, מחרוקות, כרסומים ועוד.

BAKER GAUGES

החברה הנה ספקית פתרונות עבור צרכי מדידה ליניארי בתחום תעשיית המתכת. החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרים לרבות מכשירי מדידה מדויקים (מיקרומטרים, קליברים, מחוגים ועוד) בנוסף לפתרונות מדידה רבים נוספים שמונעים על ידי מערכות אלקטרוניות ותוכנות מחשב.
כיום, עם יותר מחמישה עשורים של ניסיון בייצור סוגים שונים של מדדים, BAKER מדורגת כיצרנית מס 1 של מכשירי מדידה מדויקים בהודו.
שתי החטיבות של החברה מוסמכים ב ISO 9001 – 2008. יש לחברה מעבדת כיול עצמאית שמבצעת כיולים בסביבה מבוקרת.

VERTEX MACHINERY WORKS

חברת VERTEX MACHINERY WORKS טאיוון הינה החברה המקצועית הגדולה ביותר בתחום האביזרים הנלווים לבתי מלאכה. בין מוצריה הבולטים: מלחציים, ראשי חלוקה, מחזיקי כלים, פוטרים, אמצעי דפינה – מלחציים לכרסום, מלחציים מודולריים, מלחציים להשחזה ומלחצי מקדחה. שולחנות מסתובבים, ראשי חלוקה, מחזיקים למכונות CNC, דפינה למכונות CNC דוגמת HSK,ISO,BT. אביזרים למכונות ייצור.

חזרה למעלה